Reid Hoffman – Sen Başla Gerisi Gelir

8 Ekim 2018

Girişimci olduğunuz da iş yapmak isteyeceksiniz, yaptığınız iş ne olursa olsun bir şekilde müşteriye ihtiyacınız olacaktır, peki bu müşteri nereden gelecek? Reid Hoffman ve Ben Casnocha ki bunlardan Reid Hoffman herkesin bildiği iş dünyasının facebook’u olan Linkedin sitesinin kurucusu ve bağlantıların ne derece önemli olduğunu en iyi bilenlerden biri.

İş kitapları son derece önemlidir, bir çok sanayici iş adamı yıllarca edindikleri tecrübeleri kitaplaştırıp bizlere sunarlar, bu kitapta ise Reid Hoffman tarafından yazılan Sen Başla Gerisi Gelir kitabında internet çağında başarıya nasıl ulaşılır, network yani çevrenizi nasıl kullanırsınız yada nasıl genişletirsiniz, hangi riskleri alabilirsiniz, hangi alanlara yönelmeniz gerekir gibisinden bir sürü püf noktası mevcut.

Bazen başarı gözümüzün ucunda dursa bile onu elde edemeyiz, ne istediğimizi bilip, hangi konularda becerilerimiz var bilmemiz gerekir, dezavantajlarımızı da göz önüne alıp doğru hamleler yapmalı, çevremizi, bağlantılarımızı güçlendirmeli ve çeşitlendirmeliyiz.

Sonuç olarak günümüzde halen daha varlığını güçlü bir şekilde sürdüren Linkedin kurucu ortağı tarafından yazılan Sen Başla Gerisi Gelir kitabı, bu yüzyılın kurallarını içeren ve müşteri kapmanın artık internetten geldiğini bilenler için paha biçilemez bilgilerle dolu, bizler okuduk, sizlere de tavsiye ediyoruz.

[Toplam: 4   Ortalama: 4.3/5]

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir