Reid Hoffman – Sen Başla Gerisi Gelir

8 Ekim 2018

Girişimci olduğunuz da iş yapmak isteyeceksiniz, yaptığınız iş ne olursa olsun bir şekilde müşteriye ihtiyacınız olacaktır, peki bu müşteri nereden gelecek? Reid Hoffman ve Ben Casnocha ki bunlardan Reid Hoffman herkesin bildiği iş dünyasının facebook’u olan Linkedin sitesinin kurucusu ve bağlantıların ne derece önemli olduğunu en iyi bilenlerden biri.

İş kitapları son derece önemlidir, bir çok sanayici iş adamı yıllarca edindikleri tecrübeleri kitaplaştırıp bizlere sunarlar, bu kitapta ise Reid Hoffman tarafından yazılan Sen Başla Gerisi Gelir kitabında internet çağında başarıya nasıl ulaşılır, network yani çevrenizi nasıl kullanırsınız yada nasıl genişletirsiniz, hangi riskleri alabilirsiniz, hangi alanlara yönelmeniz gerekir gibisinden bir sürü püf noktası mevcut.

Bazen başarı gözümüzün ucunda dursa bile onu elde edemeyiz, ne istediğimizi bilip, hangi konularda becerilerimiz var bilmemiz gerekir, dezavantajlarımızı da göz önüne alıp doğru hamleler yapmalı, çevremizi, bağlantılarımızı güçlendirmeli ve çeşitlendirmeliyiz.

Sonuç olarak günümüzde halen daha varlığını güçlü bir şekilde sürdüren Linkedin kurucu ortağı tarafından yazılan Sen Başla Gerisi Gelir kitabı, bu yüzyılın kurallarını içeren ve müşteri kapmanın artık internetten geldiğini bilenler için paha biçilemez bilgilerle dolu, bizler okuduk, sizlere de tavsiye ediyoruz.

[Toplam: 4   Ortalama: 4.3/5]

3 Yorum

  • Cumali Koçovalı 15 Kasım 2018, 09:30

    Linkedin’den bildiğimiz Reid Hoffman, sen başla gerisi gelir kitabında gerçekten güzel bir ipucu vermiş, bir iş bitirmek isterseniz, önce ona başlamanız gerekir, bu yüzden bir yerlere gelmek istersek te önce adım atıp başlamalıyız, Sen Başla Gerisi Gelir kitabı zevkle okuduğum ve başarısı kanıtlanmış Reid Hoffman tarafından güzelce kaleme alınmış, herkese tavsiye ederim.

  • Ceren Bookstagram 18 Kasım 2018, 23:05

    Tavsiyeniz üzere sen başla gerisi gelir kitabını aldım, bir solukta okudum ve oldukça hoşuma gitti, bir şeyler için önce bir kaç adım atmak gerekiyor, bu kitap ilk adımı attırdı, çok memnunum.

  • Ferhunde Hanımlar 20 Kasım 2018, 10:21

    Sen başla gerisi gelir, biz ev hanımların en çok uyguladığı sistem, bakıyorsun önünde dağ gibi bulaşık var ama bir başlıyorsun bir bakmışsın bitmiş, bu kitap ta oldukça güzel, zevkle okunuyor, tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir